محصولات MaxMeyer (مکس مایر) ایتالیا

کارآفرین سوئیسی، آقای ماکس مایر در سال 1895 در میلان ایتالیا کارخانه ماکس مایر را احداث نمود. این کارخانه در آن سالها با 50 کارمند به صورت صعودی مشغول تولید محصولات شرکت بودند. در طی چند سال سازندگان معروف خودرو در آن زمان مانند فیات و آلفا با استفاده از محصولات و رنگ های این شرکت خودرو های لوکس خود را به نمایش عموم می گذاشتند. کارخانه ماکس مایر...

کارآفرین سوئیسی، آقای ماکس مایر در سال 1895 در میلان ایتالیا کارخانه ماکس مایر را احداث نمود. این کارخانه در آن سالها با 50 کارمند به صورت صعودی مشغول تولید محصولات شرکت بودند. در طی چند سال سازندگان معروف خودرو در آن زمان مانند فیات و آلفا با استفاده از محصولات و رنگ های این شرکت خودرو های لوکس خود را به نمایش عموم می گذاشتند. کارخانه ماکس مایر جای خود را در این ماجراجویی بزرگ به دست آورد. از سال 1930 تا 1980 کارخانه ماکس مایر برای خودرو سازان ایتالیایی و بخصوص خودرو های لوکس و مسابقه ای کار می کردند.

بمبگذاری های مداوم در طی جنگ جهانی دوم به کارخانه آسیب زد و به اجبار، کارخانه به محل اصلی خود در میلان انتقال یافت.

این کارخانه با معیارهای جدید و مدرن ساخته شده و به ماشین های جدید با فن آوری پیشرفته مجهز شده است. ماکس مایر به روش پیچیده تر متولد شده است و  آن را تبدیل به یک صنعت شیمیایی واقعی با تکنولوژی بالا کرده است.

در سال 1997 شرکت PPG آمریکا، کارخانه ماکس مایر را خرید و بواسطه آن اولین و بهترین برند در اروپا شد.

شرکت ماکس مایر همانند شرکت اپل فقط و فقط 1 کارخانه جهت تولیدات رنگ خودرو در دنیا دارد که آن هم در ایتالیا احداث شده و تولیدات این شرکتِ آمریکایی که تحت نظر مستقیم پی پی جی آمریکا هستند، تنها در این کارخانه (ایتالیا) تولید می شوند. این کارخانه اولین کارخانه تولید رنگ در دنیا می باشد که قدمتی بیش از 100 سال دارد.

اکثر کارخانجات کشتی سازی، هواپیما سازی و خودرو سازی معروف دنیا از جمله کارخانه فورد آمریکا، بنز و بی ام و، فیات، پورشه ، فراری، شورلت، آلفارومئو و … از محصولات و تولیدات کارخانه ماکس مایر ایتالیا استفاده می کنند. به جرات می توان گفت محصولات ماکس مایر در دنیا بی رقیب هستند و روز به روز شاهد پیشرفت چشمگیری در کیفیت محصولات این کارخانه هستیم.

بیشتر

محصولات MaxMeyer (مکس مایر) ایتالیا یک محصول وجود دارد.

نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم